KONST / Litografier / Färglitografi 13342234
nr 1334 2234
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/10. Oramat lösa blad. Bladets mått: ca 51x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:52:14
28/6 13:38:11
1.000 kr
29/6 20:47:15
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn